Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Klucz do zdrowia

26 lutego w Klubie Zdrowia w Mielcu miał miejsce wykład pt. Świadomość i profilaktyka kluczem do zdrowego życia.

Prowadząca prelekcję Bożena R. rozpoczęła od słów, że każdy z nas ma świadomość, jak wielką wartością jest zdrowie. Jednak współczesny świat nie stwarza optymalnych warunków do jego zachowania. Rodzi się więc pytanie: czy istnieją jeszcze szanse na zachowanie dobrej kondycji?

Można przypuszczać, że najlepszym i jedynym zarazem rozwiązaniem jest uświadomienie sobie, co nam szkodzi, oraz motywacja i konsekwencja w eliminacji wszystkich czynników niszczących zdrowie wszędzie tam, gdzie to
możliwe. Każdy z nas musi zadbać o siebie, podejmując wysiłek wypracowania właściwego stylu życia. „Lepiej zapobiegać, niż leczyć” – to niewątpliwie prawda.

Po skończonej prelekcji wszyscy uczestnicy otrzymali książki i broszury o tematyce zdrowotnej. Mogli też poddać się badaniu poziomu cukru we krwi oraz skorzystać z degustacji potraw wegetariańskich przygotowanych przez Barbarę R.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(br)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij