Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Mielec: Dobra woda zdrowia doda

Na marcowym spotkaniu Klubu Zdrowia w Mielcu obok wykładu miały miejsce bardzo ciekawe badania.

Każdy z uczestników zajęć, które odbyły się 30 marca, mógł przynieść wodę – np. swoją ulubioną mineralną. Po co? By poddać ją badaniu przydatności do spożycia. Za pomocą specjalistycznego sprzętu mierzono wskaźnik pH (im wyższy, tym lepszy) oraz potencjał redoks, który określa zdolność redukcji wolnych rodników. Okazało się, że najlepsze wyniki osiągnęły… przegotowana woda z kranu oraz woda z filtra działającego na zasadzie odwróconej osmozy. „Woda to najbardziej tajemnicza na świecie substancja. Organizm ludzki składa się z niej aż w 70%. Dlatego jej ilość i jakość w tak istotny sposób wpływa na nasze zdrowie. Wiele zależy od nas: woda, którą pijemy, może być trucizną albo lekarstwem” – mówiła zaproszona prelegentka.
 
Oprócz wysłuchania wykładu i przekonania się, która woda jest najlepsza, uczestnicy zaopatrzyli się także w broszury i materiały edukacyjne.

Klub Zdrowia w Mielcu zaprasza co miesiąc. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

ChSCh jest orgganizacją pożytku publicznego. Możesz jej przekazać 1% podatku (KRS 0000220518).

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij