Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Mielec: nie kwaś się!

Klub Zdrowia w Mielcu prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie. Prelegentka, Marta Zawierucha opowie o przyczynach i skutkach zakwaszenia organizmu.

Nasz organizm, aby mógł sprawnie funkcjonować, potrzebuje odpowiedniego odczynu pH w krwi. Nadmierne zakwaszenie organizmu może być przyczyną wielu chorób. Kiedy ciało ma zdrowy balans biochemiczny pH, bakterie nie są w stanie rozwijać się i wytworzyć symptomów choroby. Najprostszym regulatorem pH jest zwykła woda. Jej niedobór w organizmie może prowadzić m.in. do nadciśnienia, podwyższonego poziomu cholesterolu, zaparć i wielu innych dolegliwości.

Krew musi utrzymać poziom pH równy dokładnie 7,365. Odchylenia mogą prowadzić do różnego rodzaju patologii. Np. kwaśne środowisko lubią komórki nowotworowe. Niestety przez niezdrową dietę i styl życia każdego dnia do naszego organizmu dostają się kwasy i toksyny. Jak sobie z nimi poradzić? Jest na to metoda. Opowie o niej na najbliższym spotkaniu klubu prelegentka Marta Zawierucha.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Mielcu odbędą się w sobotę, 14 lutego, o godzinie 15 w Domu Kultury przy al. Niepodległości 7 (sala nr 1). Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij