Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Mielec

Mielec: nie kwaś się!

6.02.2015, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Mielcu prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie. Prelegentka, Marta Zawierucha opowie o przyczynach i skutkach zakwaszenia organizmu.

Nasz organizm, aby mógł sprawnie funkcjonować, potrzebuje odpowiedniego odczynu pH w krwi. Nadmierne zakwaszenie organizmu może być przyczyną wielu chorób. Kiedy ciało ma zdrowy balans biochemiczny pH, bakterie nie są w stanie rozwijać się i wytworzyć symptomów choroby. Najprostszym regulatorem pH jest zwykła woda. Jej niedobór w organizmie może prowadzić m.in. do nadciśnienia, podwyższonego poziomu cholesterolu, zaparć i wielu innych dolegliwości.

Krew musi utrzymać poziom pH równy dokładnie 7,365. Odchylenia mogą prowadzić do różnego rodzaju patologii. Np. kwaśne środowisko lubią komórki nowotworowe. Niestety przez niezdrową dietę i styl życia każdego dnia do naszego organizmu dostają się kwasy i toksyny. Jak sobie z nimi poradzić? Jest na to metoda. Opowie o niej na najbliższym spotkaniu klubu prelegentka Marta Zawierucha.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Mielcu odbędą się w sobotę, 14 lutego, o godzinie 15 w Domu Kultury przy al. Niepodległości 7 (sala nr 1). Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podkarpacki
Filia Mielec
ul. Głowackiego 10/11
39-300 Mielec

Nr konta bankowego:
34 2030 0045 1110 0000 0277 3790

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie podkarpackim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471Partnerzy filii

SCK Mielec logo

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij