Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Mielec

Mielec: w jakiej kondycji jest twój mózg?

19.03.2015, Kluby zdrowia

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Mielcu zapraszają na spotkanie klubu zdrowia. Specjalistka analityki medycznej Magdalena Dziorek wygłosi prelekcję pt. Jak usprawnić działanie mózgu.

Mózg to najważniejszy organ w naszym ciele. Najmniejsze zakłócenia w jego funkcjonowaniu przekładają się na dolegliwości całego organizmu. Choroba Parkinsona, Alzheimer, rak – to tylko niektóre schorzenia, które mogą dotknąć najważniejszy organ w naszym ciele. Czy można ich uniknąć? Jakie czynniki zakłócają pracę mózgu i szkodzą bystrości? Jak można usprawnić działanie mózgu? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Mielcu.

Podczas zajęć, jak zawsze, będzie można wykonać proste badania profilaktyczne (ciśnienie krwi, poziom cukru). Na gości będzie czekał także poczęstunek – degustacja zdrowej żywności. W programie także konsultacje z prelegentką.

Klub Zdrowia w Mielcu spotyka się cyklicznie, raz w miesiącu. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę, 21 marca w Samorządowym Centrum Kultury przy Al. Niepodległości 7 (Dom Kultury, sala nr 1). Start o godzinie 15.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podkarpacki
Filia Mielec
ul. Głowackiego 10/11
39-300 Mielec

Nr konta bankowego:
34 2030 0045 1110 0000 0277 3790

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie podkarpackim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471Partnerzy filii

SCK Mielec logo

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij