Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Mielec: zabezpiecz się przed grypą

Zbliża się zima, a wraz z nią wzrasta ryzyko przeziębień i grypy. Jak wzmocnić odporność organizmu, zmniejszając ryzyko zachorowania? O tym na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Mielcu opowie lekarz Krzysztof Kubiak. Wstęp na spotkanie organizowane przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) jest bezpłatny.

Profilaktyka to nie tylko szczepienia ochronne. To także, a może przede wszystkim, nasz styl życia na co dzień. Jakie metody w walce z przeziębieniami i grypą są najlepsze? Czy to prawda, że są kosztowne i niedostępne, czy wręcz przeciwnie – tanie i łatwo dostępne?

Na zajęciach poznamy sposób na przechytrzenie jesiennych przeziębień – uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować organizm przed zimą.

Szczegóły w sobotę, 8 listopada, o godzinie 15 w mieleckim domu kultury, przy al. Niepodległości 7 (sala nr 1). Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

jl, aw

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij