Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Mielec

Mielec: zabezpiecz się przed grypą

4.11.2014, Kluby zdrowia

Zbliża się zima, a wraz z nią wzrasta ryzyko przeziębień i grypy. Jak wzmocnić odporność organizmu, zmniejszając ryzyko zachorowania? O tym na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Mielcu opowie lekarz Krzysztof Kubiak. Wstęp na spotkanie organizowane przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) jest bezpłatny.

Profilaktyka to nie tylko szczepienia ochronne. To także, a może przede wszystkim, nasz styl życia na co dzień. Jakie metody w walce z przeziębieniami i grypą są najlepsze? Czy to prawda, że są kosztowne i niedostępne, czy wręcz przeciwnie – tanie i łatwo dostępne?

Na zajęciach poznamy sposób na przechytrzenie jesiennych przeziębień – uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować organizm przed zimą.

Szczegóły w sobotę, 8 listopada, o godzinie 15 w mieleckim domu kultury, przy al. Niepodległości 7 (sala nr 1). Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

jl, aw

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podkarpacki
Filia Mielec
ul. Głowackiego 10/11
39-300 Mielec

Nr konta bankowego:
34 2030 0045 1110 0000 0277 3790

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie podkarpackim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471Partnerzy filii

SCK Mielec logo

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij