Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Mielec: zapomniana moc ziół

Lecznicze właściwości ziół znane były od zarania ludzkości. W roślinach drzemie ogromna uzdrawiająca siła, którą odkryjemy na nowo na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Mielcu prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Dziś naturalne sposoby leczenia w wielu przypadkach odeszły do lamusa, wyparte przez tabletki i kolorowe suplementy. Czy koniecznie musimy brać tabletki na ból głowy czy brzucha? Okazuje się, że wiele dolegliwości można wyleczyć za pomocą naturalnych metod. Zapomniane właściwości wielu roślin odkryjemy na nowo podczas kolejnego spotkania mieleckiego klubu zdrowia. Zielarz Andrzej Wojtkowski opowie uczestnikom o uzdrawiającej mocy zaklętej w ziołach.

Prelegent jest pasjonatem zielarstwa, ma plantację ziół, której sam dogląda.

– Prelegent opowie o ziołach ogólnodostępnych, takich, które możemy sami zebrać w ogródku czy na łące – mówi Patrycja Wołoszyk, organizatorka spotkania.

O tym, że zioła są nie tylko zdrowe, ale i smaczne, goście przekonają się podczas degustacji herbaty ziołowej. Ponadto na spotkaniu będzie możliwość zakupu literatury prozdrowotnej, mieszanek ziołowych na różne dolegliwości, herbat oraz przypraw.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Mielcu odbędą się w niedzielę, 14 kwietnia w Domu Kultury przy al. Niepodległości 7, o godzinie 15.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij