Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Mielec

Mielec: zyskaj motywację do fizycznej aktywności

14.02.2014, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Mielcu, działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem poświęcone aktywności fizycznej. Wstęp wolny!

Dla tych, co zrobili sobie zimową przerwę od sportu, mamy dobrą wiadomość: idzie wiosna, czas ruszyć z domu i zacząć ćwiczyć! Wszystkich szukających motywacji do ćwiczeń wolontariusze ChSCh zapraszają na spotkanie z fizjoterapeutką Dorotą Bar. Prelegentka opowie, dlaczego warto ćwiczyć, oraz o tym, gdzie i jak znaleźć motywację i jak jej nie stracić. Pamiętajmy, że dzięki regularnej gimnastyce nie tylko czujemy się lepiej, ale też lepiej wyglądamy, wzmacniamy odporność, słowem – ogólną kondycję organizmu.

W programie spotkania oprócz ciekawego wykładu będzie degustacja zdrowej żywności, także możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych. Osoby zainteresowane tematem będą mogły zakupić literaturę o tematyce zdrowotnej.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Mielcu odbędzie się w sobotę, 15 lutego, o godzinie 15, w Samorządowym Centrum Kultury przy Al. Niepodległości 7. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

 

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podkarpacki
Filia Mielec
ul. Głowackiego 10/11
39-300 Mielec

Nr konta bankowego:
34 2030 0045 1110 0000 0277 3790

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie podkarpackim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471Partnerzy filii

SCK Mielec logo

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij